Istimewa Events is bereikbaar tijdens kantooruren

Kantoor
info@istimewa-events.nl
010-2238316
(vanwege het coronavirus werken wij thuis en is dit nummer slecht bereikbaar)

Eigenaren
Marcel Neervoort
marcel@istimewa-events.nl
06-36107721

Hans van der Meer
hans@istimewa-events.nl
06-12435741

Standhouders
Sabrina van der Meer
sabrina@istimewa-events.nl 
06-42167690
(ma-di-do-vr)

Artiesten
Cola Bleeker
cola@istimewa-events.nl
06-27343445

Administratie
Eline Neervoort
administratie@istimewa-events.nl

Tickets
Voor vragen over kaartjes voor de Pasar Malam
tickets@istimewa-events.nl

Postadres (geen bezoekadres)
Istimewa Events
Vaartweg 22
3131 HT Vlaardingen

KvK 64846857
BTW NL855877923B01
IBAN NL48INGB0007106928

Heb je een vraag of een opmerking?
Neem dan gerust contact met ons op via dit formulier


Door bezoekers, pers en fotografen van Istimewa Events worden foto’s en films gemaakt. Niet zo gek ook natuurlijk, want er is zoveel moois te zien. U mag als bezoeker zelf ook altijd foto’s maken of filmen. Als bezoeker van een van onze evenementen kan het zijn dat je bewust of onbewust gefotografeerd of gefilmd bent. Daar ben je mee akkoord gegaan op het moment dat je als bezoeker het evenement hebt bezocht. Op openbare plekken zoals bijvoorbeeld een evenement is er geen sprake van portretrecht. De foto’s en films die door de fotografen van Istimewa Events, of in opdracht van Istimewa Events gemaakt zijn, mogen (alleen door Istimewa Events) voor promotionele doeleinden gebruikt worden. Er wordt op geen enkele wijze een vergoeding gegeven aan de personen die op de foto of de film staan.